Ateliérová fotografie - foto ateliér Tábor

Rádi Vás přivítáme u nás v ateliéru. Vyfotografujeme Vás, Vaše malá novorozeňátka, odrostlejší zlobidla, ale i akty, slečnu a mladého pána v páru, Vaši celou rodinu, nebo partičku kamarádů. Modelce ze série fotografií sestavíme book, šikovným podnikatelům zdokumentujeme práci k prezentaci na soutěžích, pro internetové stránky nebo katalogy.

Nafotíme reklamu Vaší firmě, vytvoříme produktovou fotografii. Náš atelier je plně vybaven, zároveň však není problém sestavit soustavu ateliérových světel kdekoliv v terénu, nebo přímo u zákazníka. Podrobnější informace k jednotlivým kategoriím fotografování najdete v hlavním menu v záložce ukázky, vždy před samotnými fotografiemi, zde na našich stránkách. Pro fotografování booku, či rodinných profilů nabízíme balíčky, kde kombinujeme práci fotografky s videoprací kameramana. Výsledkem je krátký klip, prokládaný fotografiemi vzniklými při natáčení. Ukázku takového klipu najdete rovněž v hlavním menu v záložce videoslužby.

Rádi Vám doporučíme kompletní služby, spolupracujeme s firmami, jejichž spolehlivost jsme si sami prověřili. Zajistíme služby salonu, kde zejména dámy připraví na fotografování. Připravíme Vaše fotografie k dalšímu zpracování. Zajistíme špičkovou kvalitu tisku na různé tiskové materiály, sestavíme fotoknihu z Vašich fotografií. Nabízíme možnost přímého zadání fotografií do tisku zde na našich stránkách.

Věříme, že budete spokojeni a Vaše návštěva u nás, nebude jediná a poslední.