Fotografie z událostí

Svatby

Díky tomu, že jsem jak fotograf tak kameraman, jsem schopen jistým způsobem na zakázkách, například svatbě, pracovat v „kombinovaném režimu“. Je jen potřeba, aby jste si vybrali, kterou část ze svatebního dne by jste chtěli mít na fotografiích a kterou jako videozáznam. Ne že by nebylo teoreticky možné, držet v jedné ruce kameru a v druhé fotoaparát, ale bylo by to na úkor kvality fotografií i videa. Když dám jako příklad celodenní svatbu, bývá to zpravidla tak, že ráno a dopoledne u nevěsty jsem schopen střídavě natáčet i fotit. Svatební obřad natáčím, po obřadu uděláme svatební fotografie novomanželů a když je dost času tak natočíme svatební klip. Na hostině už je opět možné střídavě natáčet i fotografovat.

Například polévku budete jíst několik minut a to mi dává prostor pořídit několik snímků a minutku záběrů, ale třeba u obřadu to možné není. Osobně si myslím, že obřad je hezké mít natočený, protože řeč oddávajícího je pokaždé jedinečná a atmosféru a náladu při obřadu zachytí kamera lépe, ale je to pochopitelně na Vás. Pokud jde o fotografie, je dobré si předem rozmyslet, jestli si budete přát spíše snímky „klasické“ nebo poněkud neobvyklé :) Mám rád spíše netradiční pojetí práce fotografa. Připravte se na to, že Vás poženu třeba na strom nebo do potoka (pochopitelně s Vaším svolením) :). Pokud máte zájem pouze o videozáznam nebo jen o fotografování svatebního dne, ani to samozřejmě není problém.

Maturitní plesy

Při natáčení Vašeho maturitního plesu si klademe hlavní důraz na zachycení celkové atmosféry a nálady. Poslední fáze příprav zdobení sálu, nalévání přípitku, mírná nervozita v šatně, vítání rodičů ... Společně se dohodneme, jak by jste si představovali fotografie z nástupu a stužkování, aby jste byli s výsledkem spokojeni. Uděláme pěkné snímky během tance s rodiči, maturantů s přáteli a kamarády, už poněkud uvolněné atmosféry v šatně i kulturních vystoupení. Pokračujeme půlnočním překvapením, na kterém si jistě necháte záležet a po půlnočku fotografováním diskotéky. Výsledkem bývá 1000-2000 upravených fotografií na DVD a zároveň webové album fotografií, aby jste se mohli pochlubit kamarádům, jak super ples jste měli. Dodání maximálne do deseti pracovních dní.

Za více než deset let jsme realizovali reportáže z několika set projektů, od módních přehlídek, sportovních a kulturních akcí nebo oslav, až po modelingové, bookové, katalogové a produktové fotografie. Vždy dbáme na maximální kvalitu odvedené práce, profesionalitu a seriózní jednání.