Videoslužby

Natočíme pro Vás reklamu nebo videoklip, zpracujeme reportáž ze společenské či rodinné události, svatby nebo maturitního plesu.

Natáčíme profesionálními videokamerami Sony a digitálními zrcadlovkami Nikon s vysokosvětelnými objektivy pro efektové a filmové záběry v kombinaci s filmovými stativy Manfrotto.

Používáme vlastní profesionální filmovou kamerovou stabilizační techniku Steadicam pro dosažení maximální kvality a efektivity klipových, trikových i reportážních záběrů za chůze, na schodištích, za jízdy ve vozidlech nebo kdekoliv je potřeba.

Svatby

Díky tomu, že jsem jak fotograf tak kameraman, jsem schopen jistým způsobem na zakázkách, například svatbě, pracovat v „kombinovaném režimu“. Je jen potřeba, aby jste si vybrali, kterou část ze svatebního dne by jste chtěli mít na fotografiích a kterou jako videozáznam. Ne že by nebylo teoreticky možné, držet v jedné ruce kameru a v druhé fotoaparát, ale bylo by to na úkor kvality fotografií i videa. Když dám jako příklad celodenní svatbu, bývá to zpravidla tak, že ráno a dopoledne u nevěsty jsem schopen střídavě natáčet i fotit. Svatební obřad natáčím, po obřadu uděláme svatební fotografie novomanželů a když je dost času tak natočíme svatební klip. Na hostině už je opět možné střídavě natáčet i fotografovat. Například polévku budete jíst několik minut a to mi dává prostor pořídit několik snímků a minutku záběrů, ale třeba u obřadu to možné není. Osobně si myslím, že obřad je hezké mít natočený, protože řeč oddávajícího je pokaždé jedinečná a atmosféru a náladu při obřadu zachytí kamera lépe, ale je to pochopitelně na Vás.

Pokud jde o fotografie, je dobré si předem rozmyslet, jestli si budete přát spíše snímky „klasické“ nebo poněkud neobvyklé :) Mám rád spíše netradiční pojetí práce fotografa. Připravte se na to, že Vás poženu třeba na strom nebo do potoka (pochopitelně s Vaším svolením). Pokud máte zájem pouze o videozáznam nebo jen o fotografování svatebního dne, ani to samozřejmě není problém.

Maturitní plesy

Na maturitních plesech klademe důraz na zachycení atmosféry, momentálních situací a emocí, sbíráme záběry po celém místě konání plesu, po chodbách, v šatnách, v přísálí i v restauracích. Samozřejmostí je seznámení s programem plesu, a to jak domluva s maturanty, tak i s pořadateli a vystupujícími. Vše musí proběhnout bez zaváhání a k plné spokojenosti. Záznam se provádí na dvě kamery a výsledkem je zábavné a dynamické video v délce cca 90-120min, dodané na DVD v krabičce s barevným obalem a potiskem disku.

Videoklipy, reklamy, atd.

U ostatních kamerových zakázek jako jsou klipy nebo reklamy je potřeba důkladná příprava a plánování, ale i s tím si jistě společně poradíme. V ideálním případě se sejdeme na osobní schůzce, kde po vyslechnutí Vaší vize společně probereme možnosti a domluvíme vše potřebné. Pokud nemáte konkrétní představu, udělám všem pro to, abych Vám pomohl a s výsledkem jste byli spokojeni.

Reference:

Fly studio - video reference