Fotogalerie - Dospěláci (ženy, slečny, muži a všichni NE školou povinní)

Na otázku ženy, co si má vzít s sebou, po zkušenostech odpovídám: "Vezměte si vše, co Vás napadne.:)" Každá z Vás má jistě šatník plný hadříků, šuplíček plný šperků, věšák různých doplňků a botník plný střevíčků ...


Na otázku ženy, co si má vzít s sebou, po zkušenostech odpovídám:
"Vezměte si vše, co Vás napadne.:)"

Na otázku ženy, co si má vzít s sebou, po zkušenostech odpovídám: "Vezměte si vše, co Vás napadne.:)". Každá z Vás má jistě šatník plný hadříků, šuplíček plný šperků, věšák různých doplňků a botník plný střevíčků… Určitě si nemůžete vybrat co s sebou, viďte?:). Nebudu se v žádném případě na Vás zlobit a nebudu si myslet, že se ke mně stěhujete, když přijedete s kufříkem. Vždy je lepší možnost, kdy máme z čeho vybírat a nějaké kousky nestihneme nafotit nebo na snímek nevybereme, než aby nám něco scházelo. Pakliže jste se rozhodla nafotit od všeho trochu, to znamená fotky civilní – tedy takové, které bez zardění v tváři můžete ukázat nejen své nejlepší kamarádce –, ale i takové, které budou zavánět intimitou či na kterých se rozhodnete odhalit zcela a udělají radost třeba Vašemu muži. Pak je zapotřebí provést důkladnou probírku Vašeho šatníku a na nic nezapomenout. Vytvořte si svou vlastní představu o tom, jak byste chtěla vypadat. Klidně si prohlédněte časopisy a nechte se inspirovat.:-). I neotřelá kombinace oblečení může udělat doslova kouzla a fotka snese více než méně. Vymyslete pár setů, přibalte ještě něco navíc a nemůžeme šlápnout vedle. Neváhejte se odklonit od vlastního stylu, půjčit si pár hadříků od kamarádky. Divila byste se, co může vzniknout za krásné fotky a jak neobvykle i Vy můžete vypadat. Fantazii nechte na mně a věřte mi.

Důležité jsou doplňky, botky, šperky, také prádlo. Kromě krajkové romantiky nezapomeňte na pár sportovních kousků a komplety, košilky, punčochy hladké, samodržící i vzorované. Vezměte vše, co Vám přijde pod ruku. Nebojte se toho, že jste se ještě nikdy nefotila. To, abyste vypadala na fotce dobře, je starost má, a ne Vaše. Ráda Vám ve Vaší nové „roli“ pomůžu. Pakliže si nejste jistá s líčením či účesem, můžete využít služeb vizážistky či kadeřnice. Mohu Vám doporučit salon, kde Vám vyhoví. Podrobné informace najdete v záložce KONTAKTY, a to zde na stránkách. Milé dámy, Vy, které nejste spokojené se svými proporcemi v některých partiích, nemějte strach. V našem ateliéru umíme kouzlit a dle Vašeho přání zkrášlovat. Výsledek pro Vás bude určitě moc příjemný. Ani nepoznáte, že bylo kouzleno.:-) Takovou fotku ráda věnujete nebo pověsíte na zeď v metrovém provedení.

Takže milé dámy, ostych pryč a já se na Vás budu těšit stejně tak jako na krásnou sérii fotografií, kterou společně vytvoříme.