Fotogalerie - Oni dva spolu (fotografování párů a aktů)

Tato iniciativa pochází většinou z hlavy té něžnější půlky Vašeho uskupení. I proto je třeba brát na toho dobráckého muže, který se uvolil do toho se svou ženou jít, zvláště velký ohled a přistupovat k němu „zlehka a mírumilovně“, aby se zbytečně nepoplašil.:-) ...


Tato iniciativa pochází většinou z hlavy té něžnější půlky Vašeho uskupení. I proto je třeba brát na toho dobráckého muže, který se uvolil do toho se svou ženou jít, zvláště velký ohled a přistupovat k němu „zlehka a mírumilovně“, aby se zbytečně nepoplašil.:-)

Nebudeme ho nutit dělat to, co nechce, oblékat ho do oděvů, které nesnáší, často ho převlékat, nebo nedej bože vyhrožovat potenciálním vysvléknutím do trenek.:-) Nechme všemu čas, a jak víme, čas ukáže co a jak… Můžete se spolehnout na mou upovídanost, která Vás pomůže uvolnit, a samozřejmě na diskrétní jednání v takových situacích (viděla jsem mnoho a pamatuji si málo).:-)

Fotky vznikají krásné a doufám, že Vám bude v atelieru příjemně a útulně, jako byste byli doma. Ženy sbalte mužům věci samy, pakliže vyloženě netrvá na vlastním výběru. Když si muž balí sám, spousta věcí chybí. Mrkněte, co má v šatníku, a přizpůsobte výběr svého oblečení tomu, abyste byli naladěni na stejnou notu. Sportovní ke sportovnímu, elegantní k elegantnímu. Samozřejmě i barvy by měly sedět. Nekombinujte zbytečně různé vzory a styly. Nezapomeňte na prádlo, a to jak pro sebe, tak pro svého partnera, na boty, džíny, doplňky. Máte společného koníčka? Vezměte rekvizity. Netýrejte svého muže představou dvou hodin strávených v atelieru. Můžete přijít sama a on si dát někde kávu. Až splníme Vaše přání, partner se dostaví a nafotíme společné fotky. Pakliže nemáte doma stydlivce, můžeme nafotit i akty.

Zbývá už říci jediné, jestliže si tento blog čtete jako muž, neberte zmínky o svém pohlaví jako urážku, nýbrž jako mou snahu přistupovat k Vám nejlépe, jak jen to je možné a netrápit Vás ženskými rozmary víc, než je to nutné.:-)

Na spárovanou:-)