Fotogalerie - Rodinná fotografie (rodinky malé i velké)

Tato kategorie je jakousi odnoží kategorií předešlých. Čili má doporučení jsou víceméně stejná. Zvláštní důraz bych kladla snad jen na to, abyste se snažili celou svou rodinku sladit, a to tematicky, stylem oblečení i barvami ...


Tato kategorie je jakousi odnoží kategorií předešlých. Čili má doporučení jsou víceméně stejná. Zvláštní důraz bych kladla snad jen na to, abyste se snažili celou svou rodinku sladit, a to tematicky, stylem oblečení i barvami. Květovaná maminčina halenka, sportovní proužkované triko tátovo a tričko se Spidermannem pro Pepíka jsou možná oblíbenými kousky ve Vašem šatníku, ale příliš nám k sobě neladí, takže fotka pak vypadá jak z cirkusu.:) Během jednoho focení nemá cenu se neustále převlékat.

Otravuje to hlavně tatínky a děti také neoplývají blahem. Doma si vymyslete dvě, tři kombinace oblečení, které použijeme. Ráda fotím světle i tmavě laděné fotky. Nemusíte se bát výraznějších, kontrastnějších barev. Pro focení společných portrétů nevymýšlejte vzorované a výrazné oblečení, odvádí pak pozornost od obličejů. Větší uskupení rodinných příslušníků (babičky, dědečkové, strýčci, tetky a vnoučata) je u nás vítáno také. V tomto případě je prima ujednotit oblečení do maximálně dvou barev.

Dobře vypadá černá barva s jakoukoliv kontrastní výraznou barvou. Dospěláci mohou mít barevné doplňky jedné barvy a černé oblečení a děti pak hračky, oblečení i různé doplňky ve stejné barvě. Nebojte se, že Vás bude moc, můžete se střídat a zrovna nefotící se strejda může odběhnout ven na cigaretu. Nebo můžete chodit postupně, jak se Vám to bude hodit.